fbpx

Mzuri – експерт у Strip-till

Творці Mzuri взяли найкраще від No-Till, Strip-Till та класичної технології, і створили свою технологію Pro-Till – технологію одного проходу поля, ідеальну в умовах як з надлишком, так і з нестачею вологи, втіленої у власних посівних комплексах.

Саме так, агрегати Mzuri зроблять все за один раз. Три операції за один прохід поля без попередньої підготовки ґрунту, тобто безпосередньо по стерні:

1. Розпушування.
2. Внесення добрив.
3. Посів.

Думаєте це неможливо? Mzuri довели, що це можливо і це працює.

Обробка ґрунту (розпушування) відбувається по стерні попередника. за рахунок конструктивних особливостей лапи (товщина 16 мм) розпушування виконується на будь-яку глибину до 25 см, незалежно від погодних умов і стану ґрунту, вузькими смугами шириною 12 см.

Навіть в самий посушливий період ви зможете провести обробку ґрунту та підняти вологу з нижнього горизонту і здійснити посів у вологий ґрунт.

Одночасно з розпушуванням в смугу, на всю глибину обробки, вносяться мінеральні добрива.

Внесення добрив відбувається нижче рівня висіву насіння, це дозволяє скоротити їх норму внесення і забезпечити безпосередньо саму рослину поживними речовинами в період вегетації.

Міжряддя в свої чергу залишаються недоторканими, що дозволяє зберегти вологу, структуру і мікрофлору ґрунту. В результаті обробка відбувається тільки на 33% поля, а 67% – залишаються під паром.

Внесення добрив на всю глибину обробки є важливим етапом і призначене для забезпечення сільськогосподарських культур елементами живлення як протягом усього періоду росту, так і на початкових етапах розвитку культури.

Крім того, прикореневе внесення добрив на всю глибину обробки дозволяє рослині отримувати доступ до важкодоступних елементів живлення, таких, наприклад, як фосфор, такий необхідний елемент під час формування кореневої системи, коли вона відносно слабка і здатна поглинати фосфорні сполуки лише на обмеженій території. Нестача елемента в цей період викликає в подальшому патологічні зміни в ростових і репродуктивних процесах рослин.

Продумана конструкція лап глибокорозпушувача і ущільнюючих коліс за будь-яких умов дозволяє формувати ідеальне посівне ложе навіть в самому твердому ґрунті, виконуючи висів прямо по стерні. При цьому потужна надійна гідравліка сівалки забезпечує однаковий тиск на ґрунт. Це забезпечує рівномірну глибину обробки та висіву, а також відмінний контакт насіння з вологою.

Обладнання сівалки надійною електронікою та комп’ютером дозволяє виконувати посів з індивідуально регульованою швидкістю та нормою висіву, саме тому сівалки Mzuri – універсальні машини практично для всіх видів культур та погодних умов.

Гості виставки на стенді компанії могли ознайомитися з новинками, серед яких окрема рама, на яку встановлено адаптери точного висіву Xzact, обладнані висівними апаратами Precision Planting. використання рами дозволяє за 10-15 хвилин переналаштувати сівалку для висіву просапних культур без додаткового втручання людини в налаштування електроніки адаптерів.

Ще однією особливістю  цьогорічної виставки став Rezult – агрегат для підготовки поля до посіву. Його використання дозволяє провести закриття вологи після збирання культури-попередника та спровокувати проростання насіння падалиці й бур’янів, крім того його можливо додатково обладнати ємністю для внесення рідких добрив або деструкторів та посіву сидератів, таким чином додатково підвищуючи родючість ґрунту, а отже у майбутньому – врожайність культур.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri