fbpx

Деталі, що мають значення

Деталі, що мають значення

Адаптована до українських ґрунтів, техніка Mzuri нового покоління значно витриваліша і продуктивніша. Далі буде…

Онлайн-сторінки відомих торгових майданчиків аж рясніють всіляким користованим товаром, що мало не за безцінь пропонують колишні власники. Окремий розділ — вживані засоби виробництва, зокрема сільгосптехніка. Хто не чув запевнень про «фірмову якість», яку «роки не беруть»? Утім, виявляється, про нюанси в конструюванні різних поколінь техніки одного бренду відомо далеко не всім.

Із розвитком сільського господарства зростають навантаження, й умови роботи на землі ускладнюються. Тож перед агробізнесом постають дедалі потужніші виклики щодо ефективного й водночас відповідального землеробства. У цьому контексті найприйнятнішою для сучасного господарювання є філософія розумних рішень Mzuri, з якою вже знайомі аграрії багатьох країн світу. І тут кожна деталь має значення.

Вимоги до агрегатів, що механізують технологію Mzuri Pro-Till, продиктовані особливим обробітком ниви. Зокрема, через потребу заглиблюватися в ґрунт на 25 см рама сівалки дуже міцна, здатна витримувати великі навантаження. І що глибша культивація, то вужчими мають бути робочі органи, щоб легше впоратися з плужною підошвою, яка на багатьох полях закладалася роками. Ці та багато інших інженерних нюансів враховані в машинах знаного бренду. Щоправда, свій життєпис сівалки Mzuri розпочинали у Великій Британії і були розроблені під тамтешні ґрунти. Тож уже тільки згодом їх модернізували для роботи на більш важких ґрунтах, як, скажімо, в Україні. Тому навіть у рамках одного бренду машини різних поколінь суттєво розрізняються як за витривалістю, так і за комплектацією.

За 5 років після появи перших сівалок Mzuri в Україні, як розповідають фахівці компанії «Мзурі Тех», у техніці цього бренду було зміцнено раму шасі й раму висіву. Згодом посилено потужність турбіни. На часі нові завдання, з якими агрегати стикаються на полях українських господарств. Серед найактуальніших — потреба внесення змін у висівні органи, зокрема лапи сошника й самі сошники. Поліпшено й ступиці опорних коліс та штифти обох рам. Найновішими вдосконаленнями збільшено бункер сівалки та змінено гідравлічну систему.

Протягом 2016–2020 років сівалки Mzuri було оснащено кольоровими моніторами керування й новими датчиками висіву насіння. Сучасний модуль керування посівним комплексом дає змогу під’єднувати його до системи ISOBUS, а замість радара наступні покоління техніки комплектують модулем GPS.

Наразі експерт смугового ґрунтообробітку — саме так називають аграрії техніку цього бренду — прагне і надалі вдосконалювати інжиніринг господарювання, поєднуючи його з найсучаснішими технологіями і знаннями про довкілля. Як уже розповідав «АгроМаркет», цьогоріч у польському місті Смелін розпочав свою роботу Центр досліджень та розробок Mzuri, одним із напрямів якого є вдосконалення якості металу, зварювальних швів і конструкторських вузлів сівалок Mzuri. Тому подальші покоління цієї техніки буде ще продуктивнішими й дбайливішими до екосистеми поля.

Якому агрегату віддавати перевагу — новому чи користованому — кожен господар вирішує сам. Утім, перефразовуючи відому французьку приказку, навряд чи хтось вважає себе настільки багатим, щоб «заощаджувати» на можливостях.

газета “АгроМаркет”, червень 2020 року

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri