Технологія

Традиційно формування врожаю відбувається за рахунок вологи, накопиченої в осінньо-зимовий період і опадів, що випадають в період вегетації. Одне з основних
завдань технології Strip-Till від Mzuri Pro-Til – зберегти і акумулювати цю вологу. Завдяки наявності стерні і пожнивних решток волога в ґрунті не тільки зберігається, але і накопичується за рахунок опадів.

Strip-Till від Mzuri Pro-Til – технологія одного проходу поля, за який проводиться одночасно три операції: обробка ґрунту, внесення добрив і висів насіння без попередньої підготовки ґрунту, тобто безпосередньо по стерні.
Обробка ґрунту (розпушування) ) відбувається по стерні попередника вузькими смугами шириною 12 см на точно задану глибину до 25 см.

У щойно сформовану смугу відразу вносяться мінеральні добрива, а завдяки ущільненню опорними колесами створюється ідеальне посівне ложе, в яке і відбувається висів насіння на задану глибину. При цьому міжряддя залишаються недоторканими, що дозволяє зберегти вологу, структуру і мікрофлору ґрунту.
В результаті обробляються лише 33% поля, а 67% залишаються під паром.

Цей підхід дозволяє більш раціонально використовувати мінеральні добрива, вимагає менших витрат палива і меншої кількості часу роботи як людей, так і машин.
Унікальність технології Strip-Till від Mzuri Pro-Til полягає в тому, що навіть за умови висіву в сухий в верхніх шарах ґрунт і при повній відсутності опадів з’являються дружні сходи.

Ця технологія пройшла випробування і може успішно застосовуватися при вирощуванні озимої і ярої пшениці, соняшнику, ріпаку, гречки, кукурудзи, озимого і ярового ячменю.

Система смугового землеробства за технологією Strip-Till від Mzuri Pro-Til забезпечує оптимальне середовище для рівномірного росту рослин і одержання високих врожаїв. Технологія Strip-Till від Mzuri Pro-Til є неперевершеною з точки зору розпушування та оптимального ущільнення смуги ґрунту, а також точності висіву насіння в ній.

На Україні першими інноваційну технологію почали використовувати регіони з більш посушливим кліматом: Одеська, Миколаївська і Черкаська області. Трохи пізніше успішні випробування пройшли в Дніпропетровській, Харківській і Полтавській областях. Сходи підтвердили ефективність цієї технології.

Ви знайдете всю необхідну для використання технології Strip-Till від Mzuri Pro-Til техніку нашому каталозі.