fbpx

Технологія смугової обробки грунту «Strip-Till»

В даний час в середовищі сучасних хліборобів все більшої популярності набуває метод обробки землі, який в Україні та світі прийнято називати технологією «Strip-Till». Основна особливість даного методу полягає в тому, що одночасно з розпушуванням верхнього родючого шару на глибину обробки в землю вносяться мінеральні або органічні добрива.

Насправді, можна сказати, що технологія смугового землеробства «Strip-Till» увібрала в себе кращі переваги як традиційного (орного) способу обробки землі, так і системи нульового обробітку грунту ( «No Till»).

Найбільшу популярність метод «Strip-Till» придбав в Північній Америці, де вже протягом багатьох років землероби – фермери успішно вирощують даними способом соняшник, кукурудзу, цукровий буряк, сою, тобто саме ті культури, які є традиційними для нашої країни і якими так славиться Україна.

В даний час цю технологію вже досить широко застосовують у багатьох країнах Європи, що пов’язано з цілим рядом переваг, які забезпечує даний спосіб обробітку землі.

Коротко технологію «Strip-Till» можна описати таким чином: спочатку, за допомогою спеціального обладнання проводиться полосное розпушування грунту (в Сполучених Штатах фермери для обробки землі цим способом використовують сільськогосподарську техніку з навігаційним обладнанням, яке дозволяє проводити корекцію руху сільськогосподарських машин). При цьому близько двох третин земельної ділянки взагалі ніяк не оброблюється.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri