fbpx

Центральна змазка для Mzuri Pro-Til/Pro-Til Select

Посівні комплекси Mzuri адаптовані для роботи в найважчих ґрунтових умовах, які пов’язані з великими статичними і ударними навантаженнями. Останні мають найбільший вплив на знос шарнірних з’єднань. Для забезпечення максимально безперервної та ефективної роботи, скорочення часу підготовки машин до роботи, а найголовніше – подовження їх терміну служби, інженерами компанії Mzuri була розроблена додаткова опція – центральна змазка системи. За Вашим бажанням центральна змазка може бути встановлена на будь-який новий, або вже введений в експлуатацію посівний комплекс Mzuri.

Центральна змазка системи включає в себе:

  • Електричний, програмований поршневий насос з резервуаром для мастила.
  • Комплект розподільників, що точно розподіляють потрібну кількість мастила для кожного штифта індивідуально. Кожен розподільник відповідає за 8-16 точок змащення.
  • Набір гнучких трубок, які транспортують мастило з розподільників безпосередньо до точок змащування.
  • Набір гідравлічної арматури, який дозволяє легко підключати гідравлічні шланги від розподільників до мастильних штифтів.
  • Інструмент для чистого наповнення резервуара для мастила.

Центральна змазка має систему контролю блокування потоку мастила (засмічення). У випадку блокування в одному із з’єднань система перестає працювати. Це зазначається шляхом викиду певної кількості мастила через запобіжний клапан, розташований на центральному насосі.

Система мастила також має встановлений час змащення і час затримки між змащенням. Це дозволяє точно визначити і встановити правильну кількість мастила в залежності від поточних умов використання. Система автоматично включається після підключення кабелю живлення трактора зі шнуром живлення сівалки.

Замовити центральну змазку для посівного комплексу Mzuri (Мзурі) Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам за номерами, вказаними в розділі «Контакти» або залишивши заявку на сайті.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri