fbpx

Потенціал MZURI Pro-Til випробовує «Злагода-10» на Сумщині

Анатолій Ковтуненко, ФГ «Злагода-10»

За технологією MZURI Pro-Til на полях господарства «Злагода-10» у Сумській області засіяли, застосовуючи адаптери точного висіву, 450 га кукурудзи та всю сою. Заклали також експеримент із застосуванням змінної норми під час сівби. Впорався агрегат навіть на лугах, що споконвіку не бачили плуга.

Про інноваційний досвід та експериментальні підходи ФГ «Злагода-10» розповідає AgroTimes.

Нині господарство запроваджує технологію землеробства, що ідеально поєднала усе найкраще — від мінімального обробітку, «нуля», й оранки. Результатами обіцяють поділитися після збирання врожаю.

«Я сподіваюся, перейдемо на цю технологію повністю. Нам вона дуже підходить і ми бачимо за нею велике майбутнє…», – цитує видання засновника і керівника господарства Анатолія Ковтуненка.

Нинішнього сезону близько 1700 га на полях господарства відведено під кукурудзу – її Анатолій Ковтуненко називає найкращим сидератом і вже кілька років поспіль закладає демоділянки різних гібридів зернової. Цьогоріч їх 37 (торік – 30).

Крім того, цьогоріч під час сівби застосували сім видів добрив від різних виробників, а також по три види мікрогранули (і без неї) та рідких добрив (і без них). Як зауважує господар, осінь покаже, що з усього цього найкраще.

Нагадаємо, технологія MZURI Pro-Til Це дає змогу не тільки оптимізувати собівартість виробництва, а й суттєво поліпшити запаси гумусу та здоров’я поля.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri