fbpx

Із MZURI PRO-Till заощадили до 2 млн грн, – досвід ФГ «Степ»

Технологія MZURI PRO-Till дає змогу протягом сезону на 30-50% скоротити внесення мінеральних добрив, досягнути 7-кратної економії часу та 3-кратної економії пального.

Про це розповідає AgroTimes.

«За цією технологією — майбутнє землеробства», – цитує видання керівника ФГ «Степ» Олександра Сторожука, котрий уже сім років поспіль поліпшує структуру і родючість ґрунтів завдяки MZURI Pro-Til. Відібираючи найефективніші технології, він упродовж багатьох років закладає на своїх полях різноманітні польові дослідження.

За їх результатами зауважує, що завдяки MZURI Pro-­Til урожайність на зернових — на тонну вища, ніж за класичної технології, на кукурудзі — на дві тонни. Та й самі рослини значно міцніші, а зерно — вищої класності.

За спостереженнями господаря, із MZURI Pro-Til вдалося cуттєво оптимізувати собівартість сільгоспвиробництва.

«На 2 тис. гектарів, що має в обробітку „Степ”, нам вдається заощадити до 2 млн (!) гривень — на запчастинах і ремонтах агрегатів, без яких обходиться господарство під час сівби, а також на пально­мастильних матеріалах та зарплаті за оптимізовані операції», — наголошує Олександр Сторожук.

Нагадаємо, технологія MZURI Pro-Til об’єднує найкраще від No-Till, Strip-Till та класики землеробства. Особливість конструкції посівного комплексу MZURI дає йому змогу виконати за один прохід, та ще й безпосередньо по стерні культури попередника, одразу п’ять операцій:

1) розпушування вузької смуги грунту;

2) внесення мінеральних добрив на всю глибину грунтообробітку під кожну насінину;

3) прикочування для формування посівного ложа;

4) висів;

5) прикочування для надійного контакту насінини з ґрунтом. Технологія ідеально спрацьовує як за надлишку, так і за нестачі вологи.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri