fbpx

Ріпак: Переваги вирощування за технологіями Strip-Till від Mzuri Pro-Til. Полтавська область, Лубенський район, село Новаки

Strip-Till від Mzuri Pro-Til – це метод смугової обробки грунту, який дозволяє аграріям в різних погодних умовах одержувати дружні сходи ріпаку. Використовуючи цю технологію, фермери «одним махом» виробляють смуговий розпушування, вносять добрива і здійснюють висів насіння в добре аерованих грунт.

Переваги технологія Strip-Till від Mzuri Pro-Til  :

  • Виконання 3х операцій за один прохід поля;
  • Корисні речовини виявляються під насінню і активно їх живлять;
  • У міжряддях зберігається органіка і капіляри, завдяки чому забезпечується достатня циркуляція вологи;
  • Решта на поверхні пожнивні залишки зменшують випаровування вологи і перешкоджають утворенню вітрової ерозії.

Результат використання технології Strip-Till від Mzuri Pro-Til для вирощування озимого ріпаку представлений в Фотозвіт з Демо-Арени Bayer, розташованої в селі Новаки Лубенського району Полтавської області.

7 серпня 2018 року. Висів ріпаку на поле.

18 вересня 2018 года. Сходи ріпаку.

Озимий ріпак – це культура, яка «формує» урожай ще восени. Саме тому, від того, наскільки розвиненим рослина увійде в зиму, часто залежить не тільки успішність його зимівлі, але, і врожайність в цілому.

Утворення листової розетки восени. В одній розетці, близько 8-10 листків + 2-4 на стадії зростання. До зими ще 2 місяці.

3 квітня 2019 года. Ріпак після зими.

Брак рослин після зимівлі не перевищує 5%. Як видно з фото, рапс добре пережив зиму і буде продовжувати весняну вегетацію.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri