Відеоархів

 

Посіви 2019-2020 на Агро Арені біля м.Умань озимого ріпаку.

В сезоні 2019-2020 рр. компанія Mzuri спільно з компанією Bayer виконали посіви на Агро Арені озимого ріпаку біля м. Умань.

 

Результат співпраці компанії MZURI та компанії BASF.


Агро арена BASF. Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Знаменівка.

Динаміка вирощування озимого ріпаку, озимої пшениці та озимого ячменю.

 

 

Посів соняшнику агрегатом Mzuri Pro-Til 4 T Select з адаптерами точного висіву з висіваючим апаратом Precision Planting. Запорізька область. Квітень 2020 р.


Адаптер Mzuri Xzact для виконання точного висіву, є додатковою опцією, яка може бути встановлена на більшість моделей сівалок Mzuri розширюючи тим самим спектр їх застосування та даючи можливість виконувати посів просапних культур. Нагадаємо, що точний висів дає можливість:

  • Встановити оптимальну відстань між насінням,
  • Точний контроль глибини посіву
  • Зменшення норми висіву, при вищій врожайності культур

 

 

Інтерв`ю власника компанії Mzuri Марека Ружняка для Agrosphera.


Про торгівлю б/у технікою з Німеччини, розвиток власного фермерського господарства, та як придбати виробництво техніки Mzuri.

 

Mzuri Pro-Til – технологія майбутнього вже сьогодні

Mzuri – це інноваційні посівні комплекси для посіву всіх видів сільськогосподарських культур. Ідея роботи посівних комплексів полягає в одночасному виконанні трьох важливих операцій (обробітку грунту, внесення добрив і висіву насіння) за один прохід поля.

Mzuri Pro-Til – технологія одного проходу поля

Технологія смугової обробки грунту Strip-Till від Mzuri Pro-Til дозволяє виробляти три важливі операції за один прохід поля:

  • Обробка грунту
  • Внесення добрив
  • посів

 

Висів кукурудзи за технологією Mzuri Pro-Til

Технологія Mzuri Pro-Til дозволяє проводити посів кукурудзи без попередньої підготовки грунту і передпосівного внесення добрив, навіть безпосередньо по стерні або подрібненим пожнивних решток попередника.

 

 

Mzuri Rezult – комплекс для підготовки поля до посіву

Mzuri Rezult проводить закриття вологи і підготовку поля до посіву (вирівнює поверхню грунту, рівномірно розподіляє солому та пожнивні залишки, змішуючи їх з верхнім шаром грунту).

 

 

Агро-арена Bayer. Висів озимої пшениці посівним комплексом Mzuri Pro-Til Select.

Наша компанія співпрацює з одним зі світових лідерів в аграрній сфері – компанією Bayer. Щороку ми проводимо демонстраційні посіви за технологією смугової обробки грунту Strip-Till на агроаренах Байєр і запрошуємо всіх бажаючих порівняти посіви за технологією Стрип-тил з іншими технологіями посіву.

 

 

Тeхнічні характеристики MZURI Pro-Til 4T Select


У цьому відео Вас детально ознайомлять з технічними характеристиками сівалки MZURI pro-til 4T Select. У Mzuri Pro-Til 4Т Select передбачено автоматичне керування секціями, встановлюють відстань між рядами. Ці посівні комплекси дозволяють виконувати як посів зернових культур (при включенні всіх секцій), так і просапних культур, наприклад кукурудзи або соняшнику (при відключенні кожній другій секції).