fbpx

Відкриття Центру досліджень та розробок MZURI

16 січня 2020 року відбулась надзвичайна подія для компаній родини MZURI – відкриття Центру досліджень та розробок MZURI, у місті Смелін, Польща. Завданням Центру є проведення всебічних досліджень та розширення знань про вирощування сільськогосподарських культур та новітніх технологій посіву та вирощування. Діяльність Центру контролюється компанією Agro Land, а головним автором та творцем проекту є президент компанії, доктор Марек Ружняк.Цей величезний проект був створена менш ніж за рік за підтримки Міністерства регіонального розвитку частково за кошти Європейського Союзу в рамках програми «Розумний розвиток».


Центр об’єднав у собі фіто та ґрунтову лабораторії, з унікальним обладнанням, що допомагають провести дослідження у найкоротші терміни, пришвидшити терміни вегетації, та вчасно корегувати внесення добрив та обробку ЗЗР. Значна чистина досліджень буде відведено дослідженню стану ґрунту його біотичним та абіотичним складовим, та тому як на них впливає використання технології Mzuri Pro-Till. 
Окремо, командою експертів, будуть проводитися дослідження у сфері технології Strip-Till, обробки ґрунту та поліпшення родючості ґрунтів. А одне з головних напрямків виділено для дослідження та удосконалення техніки Mzuri. Найновіші 3Д сканери та принтери, обладнання для тестування якості металу, швів зварювання та якості конструкторських вузлів сівалок Mzuri, все це лише незначна частина сучасного обладнання Центру, що свідчить про те що це один із найсучасніших центрів цього типу у світі, який спеціалізуватиметься на дослідженні та розробці.


Варто відмітити, що Центр працює у міцному поєднанні науки, технологій та практики для того, щоб призвести до революційних відкриттів у сільськогосподарській галузі, та дозволять зменшити енерговитрати та викиди CO2 в атмосферу, а також мінімізувати негативний вплив людської діяльності на навколишнє середовище.

 

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri