fbpx

У липні 2020 року B.T.A Group, офіційний дилер компанії Mzuri в Україні, увійшла до складу УКАБ.

В особистому інтерв’ю керівник групи компаній Ярошенко Олександр розповів про те, яка реакція на інноваційні рішення в нашій країні та в чому особливість техніки Mzuri.

 – Розкажіть, будь ласка, про бренд Mzuri.

– Компанія Mzuri є розробником і виробником інноваційної техніки, яка працює за технологією Pro-Til. Mzuri – революційний  підхід до землеробства і господарювання в цілому. Понад 4 роки офіційним дилером бренду в Україні виступає  Група компаній B.T.A. Croup, яка включає в себе Mzuri Tech і Mzuri TechAgro. В Європі вже близько 30 років використовують технологію Mzuri, яка тільки починає активно впроваджуватись в Україні. Техніка, працююча за  технологією  Mzuri Pro-Til, дозволяє висівати як зернові, так і просапні культури. Ця особливість  дає можливість фермерським господарствам будь-якого рівня зробити  сівалку основною, зменшити використання або взагалі не використовувати інших агрегатів для обробки ґрунту. Це робить Mzuri незамінним помічником кожного фермера. Ми зі свого боку навчаємо наших клієнтів користуватися цим обладнанням і обмінюємося досвідом використання технологій.

– З якими труднощами стикаєтесь під час ведення бізнесу в Україні?

Багато що в сільському господарстві залежить від кліматичних умов, але основні складнощі, які ми бачимо сьогодні, – це політика, яка зосереджена на ринку землі. Саме від цього земельного фактору залежить фінансова складова наших клієнтів та готовність вкладати кошти в нове обладнання. Інших проблем і складнощів поки немає. Ми успішно розвиваємося, впроваджуємо нашу технологію і поки не маємо для цього жодних перешкод.

– Які тенденції  спостерігаються на ринку України? Хто є вашим основним клієнтом?

– Перша – ринкова ситуація змушує рахувати буквально кожну копійку, знижуючи витрати на виробничі потреби. Ціни на техніку і агрохімікати ростуть набагато швидше, ніж на зерно. Друга — це тенденція до погіршення загальної екологічної складової в Україні. Ґрунти вийшли на новий рівень деградації і зараженості, ЗЗР не мають такої ефективності як раніше, мінеральних та стартових добрив потрібно вносити все більше, а вигоди від цього все менше. Одна з найголовніших проблем — це посуха в період посівної озимих культур. Через це важливо впровадження нових технологій  в сільському господарстві, адже вони допомагають зберегти вологу в ґрунті, і в результаті підвищують ймовірність отримання кращих врожаїв, впливають на відновлення ґрунту, збагачення його органікою та на розвиток біоти. Все це об`єднано в одну універсальну технологію – Mzuri.

Технологія, яка дозволить підняти урожай, знизити витрати та підвищити рентабельність, причому з першого року застосування. На півдні нашої країни, за традиційними технологіями аграрії отримують урожай в 3 тонни з гектару пшениці, а за технологією Mzuri – 6 тонн. Це вагомий аргумент для наших клієнтів в прийнятті правильних рішень в напрямку використання новітніх технологій. Коли люди отримують гідний прибуток, вони сприймають інновації дуже позитивно.

Важко виокремити наших основних клієнтів, адже це як малі фермерські господарства від 100 га, так і великі агрохолдинги. Компанія Mzuri розробляє різні типи машин, які мають різну продуктивність. Для кожного клієнта у нас є свій товар, який буде підходити саме під його потреби. Одна спільна риса для всіх клієнтів – бажання знизити собівартість виробництва при цьому збільшивши врожайність.

– Які переваги впровадження технології стрип-тілл?

– Основні переваги впровадження стрип-тілл наступні:

  • Збереження і накопичення вологи на протязі всього сезону вирощування.
  • Можливість максимально ефективно використовувати внесене добриво.
  • Покращення структури ґрунту, відсутність плужної підошви.
  • Так званий ефект «края поля» (рослини у сформованих рядках мають кращий доступ до повітря і сонячних променів).
  • Формування сприятливого середовища для ґрунтової біоти і збільшення вмісту органічних речовин в ґрунті.
  • Відсутність різких перепадів температури в верхніх горизонтах ґрунту.

– В чому особливість технології Mzuri Pro–Til?

– Mzuri Pro–Til – це не технологія стрип-тілл в чистому вигляді, вона поєднує в собі три технології – нульову, традиційну обробку ґрунту та стрип-тілл. Ми використовуємо основний принцип стрип-тіллу – рихлення лише смуги. При такій роботі обробляється лише 1/3 поля, решта залишається необробленою. Ця технологія була розроблена у США й найбільш успішно використовувалася у посушливих регіонах, так як дозволяє зберігати та накопичувати вологу, за рахунок збереження пожнивних рештків на поверхні ґрунту. Техніка Mzuri,  крім власне обробки ґрунту смуговим методом, вносить добрива на всю глибину обробки, та виконує посів на чітко задану глибину, тобто виконує три операції за один похід. Для розвитку коренева система рослини отримує дві важливих операції: перше – це розпушування на всю глибину обробки, і друге – добрива. Завдяки цьому, рослини отримують всі поживні елементи і в результаті дуже добре розвивається коренева система, що важливо в посушливі періоди для отримання швидкого розвитку і накопичення цукрів, які необхідні для перезимівлі

Через те, що на всій земній кулі відбуваються значні кліматичні зміни, такі технології як Mzuri почали використовувати майже в кожній країні. Конструкція лапи розпушувача дозволяє з нижнього горизонту підтягнути вологу до верхнього горизонту, що важливо для проростання насіння і його розвитку.

– Чому Ви вступили до УКАБ? Які маєте очікування від співпраці?

– УКАБ – це асоціація, яка динамічно розвивається і об’єднує найкращих. Ми хочемо рухатися в ногу з часом, розширювати ринок, навчати та навчатися застосовувати всі інновації на ринку України і доносити інформацію до більшої аудиторії прогресивних компаній. УКАБ – це рух вперед!

Посилання на статтю сайта УКАБ

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri