fbpx

Ефективність

  • Підвищення схожості.
  • Розкриття біологічного потенціалу рослин.
  • Ефективне використання добрив.
  • Збереження і накопичення вологи.
  • Ефект «краю поля».

Збільшення врожайності

Mzuri Pro-Til, переваги якої представлені вище, володіє ще одним важливим плюсом – істотним збільшенням врожайності. Технологія створює оптимальні умови для отримання швидких і рівномірних сходів сільськогосподарських рослин. За рахунок цього вони в повній мірі розкривають свій біологічний потенціал. Хочемо нагадати, що в процесі обробки технологією Mzuri Pro-Til добрива потрапляють в безпосередню близькість до кореневої системи, чим забезпечується легкий доступ рослинам до живильних речовин. Додайте до цього ще й хороші водно-повітряні умови для зростання під час вегетації, і вас зовсім не здивує підвищення урожайності при використанні технології Mzuri Pro-Til. Ефективність настільки висока, що навіть її застосування в несприятливих ґрунтових умовах демонструє відмінний результат – гарантію більшої (мал.6) і рівномірнішої щільності сходів рослин (мал.7).

Врожайність культур при смугової обробки Стрип-Тіл комплексом Mzuri Pro-Til, як правило, більше, ніж при звичайній плужній обробці (табл. 1 і 1A) і безплужній обробці (мал. 8).

Ефект «краю поля»

Більш широка відстань між рядами (смугами) рослин в системі Mzuri, ніж в традиційній технології дозволяє рослинам протягом більшої частини періоду вегетації мати кращий доступ до світла. Рослини уздовж широких відкритих просторів (міжрядь), мають великі листові пластинки, на які сонячні промені потрапляють набагато краще, ніж на традиційно зімкнутому поле.
В таких умовах рослини добре ростуть і накопичують більше ассімілятов (стабільних органічних сполук), даючи високий урожай, що називається ефектом «краю поля».

Рис. 6. Плотность всходов озимой пшеницы на тяжелой, неоднородной и сухой почве.

Рис. 7. Равномерность плотности всходов озимого рапса на поле с неоднородной почвой.

Таблица 1. Урожайность культур (т/га) в неблагоприятных водных (дефицит осадков) или почвенных условиях (неоднородная почва).

Таблица 1А. Урожай озимой пшеницы, выращенной в монокультуре.

Рис. 8. Урожай озимой пшеницы на неоднородной почве.

Завантажуйте повний каталог техніки Mzuri