Технологія STRIP-TILL від MZURI PRO-TIL

Технологія поєднує в собі елементи традиційної (плужної) і нульової (no-till) обробки ґрунту. Посівні комплекси Mzuri виконують 3 ключові операції за один прохід поля, і дозволяють проводити висів будь-яких сільськогосподарських культур.
Розпушування (на глибину до 25 сантиметрів), внесення добрив (на всю глибину обробки), висів насіння (на контрольовану глибину) виконуються без попередньої підготовки ґрунту по стерні попередника.
Посівний комплекс утворює смуги шириною 12 см, а міжряддя шириною 24 см (або 58 см в залежності від налаштування) залишаються вкритим стерньою або мульчею. Завдяки цьому в необробленому ґрунті краще зберігається волога, а в обробленій смузі, оскільки вона швидше прогрівається вдень і швидше охолоджується вночі, волога конденсується, що особливо важливо для посушливих регіонів.
При застосуванні технології смугового обробітку використовується лише близько 30% поля, в той час як залишкові 70% у вигляді міжрядь залишаються під паром.

Економія:

 • Виконання 3х операцій за один прохід поля
 • Економія палива (витрата 13-16 л/га)
 • Економія добрив
 • Економія робочого часу
 • Економія машинних і людських ресурсів

Ефективність:

 • Збереження і накопичення вологи
 • Ефективне використання добрив
 • Відсутність різких перепадів температур
 • Використовується тільки 30% поля, а 70% (міжряддя) залишається під паром
 • Покращення структури ґрунту
 • Відсутність плужної підошви
 • Ефект “краю поля”

Рентабельність:

 • Підвищення врожайності
 • Зниження витрат (Економія палива, добрив, машинних і людських ресурсів)

Технологія чудово себе зарекомендувала в нестійких кліматичних умовах.

Чому варто обрати техніку Mzuri?

Введення в експлуатацію,
гарантійне й післягарантійне обслуговування

12 місяців гарантії

Повернення інвестицій від одного сезону

Значне зниження витрат палива і робочого часу

Відсутність необхідності попередньої підготовки ґрунту

Значне підвищення врожайності

Супровід та підтримка 24/7
 • Безкоштовна доставка;
 • Консультації по впровадженню і вдосконаленню технології;
 • Навчання роботі з технікою та обмін досвідом;
 • Сервісне обслуговування;
Це прибутковий бізнес

Mzuri – бренд з більш ніж 20-річною історією. Нашим засновником та ідеологом є Мартін Лоле – фермер, інженер і конструктор, який має за своїми плечима 35-річний досвід в технологіях ведення сільського господарства і виробництві сільськогосподарської техніки. Будучи нащадком фермерів, Мартін все своє життя присвятив пошукам методів, спрямованих на отримання високих результатів в рослинництві. Принципи даних методів досить прості – створення максимально сприятливих умов для росту і розвитку рослин, а також оптимізація процесів і зниження виробничих витрат. Дана концепція з успіхом втілилася в інноваційній ресурсозберігаючої та високопродуктивної технології смугової обробки ґрунту Mzuri Pro-Til.
Ми хочемо і наполегливо працюємо над тим, щоб в господарствах наших фермерів, де впроваджується технологія Pro-Til, врожайність сільськогосподарських культур була значно вище встановлених стандартів, і при цьому істотно знижувалися витрати грошових коштів, а також машинних і людських ресурсів, необхідних для ведення технологічного процесу. Так, після кількох років використання технології Pro-Til в ряді підприємств наших клієнтів вдалося отримувати врожаї ріпаку на рівні 50-70 ц/га, озимої пшениці – 90-100 ц/га, соняшнику 35-40 ц/га, кукурудзи 100-120 ц/га.
Ми відкриті для діалогу і з радістю ділимося наявним досвідом і технологіями, щоб на своїх полях Ви могли отримати максимальні показники врожайності, а Ваші підприємства були лідерами галузі і зразками для наслідування.

Наші аграрії

У нас нема проблем с посівом ріпака

Завдяки цій сівалці у нас нема проблем с посівом ріпака. Є поле, де сівалка використовується вже третій рік підряд. Зразу видно, що міняється структура ґрунту, також вирощувана культура краще переносить посуху, добре перезимовує. Оскільки посіви знаходяться в "рівчячках", температура при морозі на 1,5-2 градуси вища у порівнянні з традиційними посівами. Також посіви при першому снігові закриваються сніговою покрівлею і добре перезимовують. Завдяки роботі сівалки Mzuri, ми отримуємо дружні сходи, навіть у посушливі роки. Зараз маємо дві сівалки в господарстві, думаємо ще про третю.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ
Валентин Бевз
Директор
ТОВ "Агро-Ніка"

Це зовсім інший посів - взагалі без обробки

Це зовсім інший посів - взагалі без обробки. Солому розкидав, зайшов ріпак посів - і все. Пшениця так само. Взагалі нічого не робиш. За один заход добрива вносиш, розпушуєш і сієш - ну все сівалка робить, все, що ти хочеш. Це система Strip-Till. Сівалка робить глибоке рихлення - до 25 см, вносить добрива, прикочує, сіє і знову прикочує. Рослина починає розвиватися, коренева система пішла, тут вже добрива, все є. Раз і все пішло! Я зробив дослід, посіяв сівалкою John Deere, задискував, Европаком вирізав, зробив таке поле - Ляля! Так посіяв - ріпака нема! А Цією посіяв - в солому. Зайшов, посіяв, нічого не робив. Ріпак - казка! Нічого не робив, взагалі нічого не робив. Тільки за рахунок сівалки! Ми не повинні видумувати ніякі дурниці! Повинні якомога менше лізти туди - в природу, в землю, ковиряти її. Ми повинні переходити на технології типу no-till, strip-till, щоб поменше лізти до тієї землі!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ
Юрій Яловчук
ТОВ "Колос"

Поля, де працює техніка MZURI, і демо-арени BAYER на мапі України

Партнёр 5
Партнёр 4
Партнёр 3
Партнёр 2
Партнёр 1